Trójdzielny kalendarz reklamowy – zalety i wady tego modelu w stosunku do innych…

Jedni zachwycają się kalendarzami trójdzielnymi, twierdząc, że są najlepsze, bo sprawdzone i dostępne od lat. Inni uważają, że są właśnie przestarzałe i niemodne. Prawda jest taka, że kalendarze trójdzielne mają wiele zalet i kilka wad. Są lepsze bądź gorsze w porównaniu do innych rodzajów kalendarzy. Pewne natomiast jest to, że nadal zasługują na zainteresowanie, ponieważ choć nazwa stale pozostaje ta sama, kalendarze z upływem czasu się nieco zmieniają, dostosowują do obowiązujących czasów.

Kalendarze trójdzielne dla firm od producenta – największe zalety modelu

Choć różnie się o nich mówi, kalendarze trójdzielne dla firm w porównaniu do innych modeli kalendarzy, mają naprawdę wiele zalet. Kalendarz książkowe i trójdzielne producent zadba o detale zamówienia. Trzeba pamiętać, że te modele są przede wszystkim są bardzo praktyczne. Kalendarz zawieszony na ścianie w gabinecie, w pokoju biurowym, może służyć wszystkim pracownikom. Ma wystarczająco dużo miejsca na drobne zapiski i oznakowanie poszczególnych dni w roku. Można więc bez problemu zapisywać wszystkie najważniejsze wydarzenia. Będą one zawsze przed oczami i nikt o nich nie zapomni. Druga sprawa to taka, że kalendarze trójdzielne firmowe od producenta w tej wersji są dostępne również dla klientów. Wcale nie trzeba ich im wręczać. Wystarczy, że przyjdą do danego biura, spojrzą w stronę kalendarza, a ten, o ile będzie dobrze wykonany, zapadnie w ich pamięci. Są więc skuteczną reklamą firmy. Taki kalendarz reklamowy można z powodzeniem wręczyć klientom, kontrahentom, osobom przypadkowym podczas targów, a także innych imprez firmowych i branżowych. Zaletą tych kalendarzy jest również przystępna cena w porównaniu do kalendarzy innych modeli. Przykładowo za kalendarz książkowy w skórzanej oprawie trzeba zapłacić dużo więcej i nie każdą firmę na niego stać. Poza tym kalendarze trójdzielne reklamowe można wykończyć na wiele sposobów, dodając dodatki, które mają wpływ na efekt końcowy. W związku z tym, ładnie wykonany kalendarz może stać się dekoracją pomieszczenia. Może nadać wnętrzu typowo biurowy charakter.

Jakie wady mają kalendarze trójdzielne firmowe?

Podstawową wadą kalendarza trójdzielnego jest to, że nie można go ze sobą zabrać. Teoretycznie istnieje taka możliwość, ale wyjmowanie go z torebki na jakimś spotkaniu biznesowym, celem sprawdzenia wolnego terminu czy coś w tym stylu, byłoby bardzo dziwne i jednak nie na miejscu. Jest to typowy kalendarz biurowy, który powinien mieć swoje miejsce na ścianie. Tak więc użytkowanie go wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Minusem jest też może to, że nie nadaje się na prezent dla wyjątkowo zasłużonej osoby. Tu zdecydowanie bardziej sprawdziłby się kalendarz w formie książki i to w skórzanej oprawie. Jednak mimo to kalendarze trójdzielne ścienne nie mają zbyt wielu wad.

Kalendarz trójdzielny cena – porównanie pod względem kosztów…

Produkcja kalendarzy trójdzielnych jest zdecydowanie tańsza, niż książkowych. Między innymi właśnie to motywuje wiele firm do składania zamówień na te organizery. Oczywiście koszty produkcji zależą ostatecznie od jakości materiałów, zastosowanych technik druku i montażu, czy ilości zamawianych egzemplarzy. Czasem jednak nawet kalendarze trójdzielne z wyższej półki są tańsze od tych w formie książki, z notesem, w skórzanej oprawie itd. Dlatego opłacalność inwestowania w kalendarze do zawieszenia na ścianie, jest duża. Pod hasłem kalendarz trójdzielny cena nie da się sprawdzić, ile dokładnie będzie kosztował. Można jednak skontaktować się z producentem, opowiedzieć o swoich oczekiwaniach, a ten poda szczegółową wycenę.

Czy warto za niską cenę kupować firmowy kalendarz trójdzielny?

Jak widać, kalendarze reklamowe ścienne mają wiele zalet i jest ich zdecydowanie więcej, niż wad. Na pewno warto zwrócić na nie swoją uwagę chociażby ze względu na to, że wraz z upływem czasu, znacznie się zmieniają. Są coraz atrakcyjniejsze, ciekawsze, modniejsze, bardziej dostosowane do wizerunku firmy. W efekcie tego przynoszą zamawiającym mnóstwo korzyści. Tak więc warto zastanowić się nad nimi i to nie tylko ze względu na niższą cenę produkcji. Ta jest ważna, ale na pewno nie najważniejsza. Tanie kalendarze trójdzielne mogą być gorzej wykonane. Należy więc kierować się ich jakością. Niektóre kalendarze ścienne naprawdę zasługują na uwagę.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.