Zalety tego rozwiązania, mowa o kalendarzu i notesie firmowym

Coraz częściej słyszy się, jak firmy działające w różnych branżach, rozglądają się za producentem kalendarzy i notatników, bo chcą złożyć zamówienie. Niektórzy kompletnie nie rozumieją, po co inwestują pieniądze w takie rzeczy. Zachowują się, jakby nie można było kupić ich w sklepie z artykułami biurowymi, czy nawet w zwykłym markecie. Okazuje się, że takich nigdzie indziej nie dostaną, a zalet posiadania kalendarzy i notesów jest mnóstwo.

Kalendarze reklamowe książkowe – ważniejsze zalety

Zacznijmy od tego, czym w ogóle są firmowe kalendarze książkowe dedykowane danej firmie. Otóż jest to kalendarz w formie książki, najczęściej opatrzony firmowym logo. Jego oprawa jest twarda, zadrukowana reklamą czy zdjęciami, albo skórzana. Przeważnie w kolorze obecnym w identyfikacji wizualnej firmy. Wewnątrz oprócz terminarza znajduje się strona z reklamą firmy, jej danymi. Jest też miejsce na notatki. Nierzadko wewnątrz znajduje się również wstążka z nadrukiem – hasłem reklamowym albo po prostu logo. Niektóre modele mają też gumkę do zamykania, która chroni przed wypadaniem luźnych karteczek znajdujących się wewnątrz. Takich kalendarzy nie można znaleźć w markecie, ani nawet w sklepie z artykułami biurowymi. Dlatego firmy je zamawiają. Kalendarz na zamówienie może być wykonany i wykończony wedle uznania i potrzeby zamawiającego.

Przejdźmy więc do zalet. A oto i one:

  • Kalendarz książkowy z logo można kupić w dowolnym rozmiarze, w wersji a5 i a4. Do tego wykończony według uznania zamawiającego. Może więc posiadać elementy, które będą go z jednej strony zdobić, a z drugiej zaś tworzyć element identyfikacji wizualnej, mający wpływ na wizerunek firmy. Tym sposobem można stworzyć typowo firmowy gadżet, który będzie robił wrażenie na otoczeniu i zarazem prowadził do wyróżnienia się firmy na tle konkurencji.
  • Ładnie wykonane kalendarze reklamowe są skuteczną reklamą. Przekazują najważniejsze informacje o firmie i przede wszystkim mocno się z nią kojarzą. Ponieważ są praktyczne i przydatne, każdy chce je mieć i z chęcią tę reklamę przyjmuje.
  • Trzeba koniecznie podkreślić, że produkcja kalendarzy książkowych wcale nie jest droga. Na pewno nie tak kosztowna, jak reklama innego rodzaju, w telewizji, internecie czy na bilbordzie. Zamawiając większą ilość kalendarzy, można z automatu zmniejszyć cenę jednostkową tego przedmiotu. Niższe ceny kalendarzy są również w okresie wakacyjnym.
  • Elegancko wykonany kalendarz firmowy może być nie tylko dosłowną reklamą, ale również upominkiem. Świetnie pasuje na prezent dla zasłużonych pracowników lub też wszystkich pracowników, dla kontrahentów i partnerów biznesowych, a nawet dla klientów. Wszystko zależnie od ich wartości i sposobu wykonania. Te w skórzanej oprawie z logo są bardzo eleganckie i prestiżowe. Można wykorzystać je w bardzo szerokim zakresie.

Notesy firmowe a5 i a4 – dlaczego warto je mieć?

Notesy firmowe też zwykle kojarzą się ze zwykłymi notatnikami, które można byłoby przyrównać do zeszytu. Tymczasem w wersji reklamowej wyglądają zupełnie inaczej. Są przede wszystkim bardziej zindywidualizowane. I wówczas pełnią funkcję skutecznej reklamy.

Zalety notesów reklamowych:

  • Notesy reklamowe mogą być wykorzystywane do sporządzania wszelkich notatek. Poza tym, że posiadają elementy reklamujące firmę, mają też wystarczająco dużo miejsca na wszelkiego typu zapiski. Są więc praktycznym przedmiotem, który może być wykonany w taki sposób, aby ściśle wiązał się z daną firmą.
  • Niewątpliwie notesy z logo są skuteczną reklamą firmy. Ponieważ przydają się w wielu miejscach i w szerokim zakresie, są chętnie przyjmowane. Jeśli właściciel firmy podaruje je swoim klientom, na pewno będą z nich korzystać, a dzięki wykończeniu zgodnie z wizerunkiem firmy, będą ją skutecznie reklamować.
  • Notes a5 firmowyiveno.pl/notes-reklamowy-a5 może być wykończony w maksymalnie indywidualny sposób. Tym sposobem zdecydowanie odróżnia się od tego dostępnego w sklepie od ręki. To właśnie wpływa na jego wyjątkowość.
  • Tak jak kalendarz, tak i nawet notes w skórzanej oprawie, ten w wersji wykończonej na bogato, nie jest drogi, w porównaniu do innych form reklamy.

Producent kalendarzy książkowych i notesów, może wykończyć je wedle uznania klienta. Notes z grawerem i kalendarz z logo to przedmioty, które mają wiele zalet. Prowadząc własną firmę, warto zastanowić się nad inwestycją w te artykuły.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.